Κλήσεις για προπόνηση Εθνικών ομάδων σε Κουτσόγιαννο (ΣΦΚ Πιερικός), Κυπαρίσση- Τσιγκαροπούλου (ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης)

By
Updated: Φεβρουάριος 4, 2017

ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (γκρουπ Θεσσαλονίκης)

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Αριστείδης Γιαμακίδης καλεί τους ανωτέρω αθλητές σε συγκεντρωτική προπόνηση την Τρίτη, 07/02/2017 στο Κλειστό Γυμναστήριο «Ι.Λεμονίδης» Αμπελοκήπων στις 18.45 (διάρκεια προπόνησης 19.00 – 21.00).

Κωνσταντίνος Κουτσόγιαννος (ΣΦΚ Πιερικός)

Ιάσων Αθανασίου (ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων)

Χρήστος Σαλταφερίδης (ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων)

Χρήστος Γιαμακίδης (ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων)

Μιχαήλ Ρετζέπης (ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων)

Νικόλαος Καλαγασίδης (ΑΠΣ Αίας Ευόσμου)

 

ΕΘΝΙΚΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Θεσσαλονίκης)

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Δημήτρης Φλώρος καλεί τις κάτωθι αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Τρίτη, 07/02/2017 στο Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας (Μίκρα 1) στις 15.15 (διάρκεια προπόνησης 15.30 – 17.30).

Σταματία Κυπαρίσση (ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης)

Μαγδαληνή Τσιγκαροπούλου (ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης)

Ανδρομάχη Τσιόγκα (ΑΣ Ποσειδών Βέροιας)

Ελισάβετ Ηλιοπούλου (Χ.Α.Ν.Θ)

Έλενα Λεονταρίδου (Δ.Α.Σ.Ωραιοκάστρου)

Βασιλεία Στεφανοπούλου (ΑΣ Καμπανιακός)

Άννα Φλαμουρίδου (ΑΟ Καβάλα)

 

ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Θεσσαλονίκης)

Οι Ομοσπονδιακοί προπονητές Κωνσταντίνος Γκούντας και Ανέστης Γιαννακόπουλος καλούν τις κάτωθι αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Κυριακή, 05/02/2017 στο Κλειστό γυμναστήριο ΗΡΑΚΛΗ Γέφυρας στις 12.15 (διάρκεια προπόνησης 12.30 – 14.30).

Περσεφόνη Παπαδοπούλου (Π.Ο.Γ Ηρακλής)

Γεωργία Κοντογιάννογλου (Π.Ο.Γ Ηρακλής)

Βαλεντίνα Πυργιώτη (ΑΣ Ελπίδα Αμπελοκήπων)

Τατιάνα Αρμουτσή (ΑΣ Ελπίδα Αμπελοκήπων)

Μαρία Αντωνιάδου (ΑΣ Ελπίδα Αμπελοκήπων)

Κική Λαζαρίδου (ΑΣ Ελπίδα Αμπελοκήπων)

Αγνή Τριλυράκη (ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης)

Στέλλα Αντύπα (ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης)

Άννα Γιορανίδη (ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης)

Αθηνά Νταντούλα (ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης)

Ξανθή Τριανταφύλλου (ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης)

Μαρία Μαρκάδα (Δ.Α.Σ Ωραιοκάστρου)

Κωνσταντίνα Μπαλογιάννη (ΑΣ Αστέρας Σίνδου)

Αγάπη Μπρουκς-Μπόγκο (Α.Ε.Σ Κρόνος)

Ναταλία Χοτζ (ΦΣ Πάνθηρες Κοζάνης)

Ιωάννα Ευθυκράτη (Α.Ο. Καβάλα)

Ευαγγελία Κουμπούρα (Φιλαθλητικός Λαρισσα’ι’κος)

Δήμητρα Λαπούση (Α.Ο. Σουφλαρίων)

Μαρία Σιδηροπούλου (ΑΟ Μα’ι΄στρου)

Μαγδαληνή Τσιγκαροπούλου (ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης)

Σταματία Κυπαρίσση (ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης)

Όλγα Πετρινόλη (ΑΣ Άρης Θεσσαλονίκης)

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •